Hakkımızda

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak, çam ve çiçek kokularının birbirine karıştığı, denizin mavisinin ormanın yeşili ile buluştuğu bir yer hayal edin… İşte bu doğal alanı ahşap bungalowlarla birleştiren Acar Pansiyon, Antalya Olympos’ta misafirlerine 2003 yılından beri ev sıcaklığında bir hizmet veriyor.

Sevdiklerinizle beraber keyifle ve güvenle tatil yapabileceğiniz Acar Pansiyon, misafirleri ile aile atmosferini yakalamaya sürdürmeye önem veren, çalışanlarının da aile olduğu bir işletme. Odalarında da bu sıcaklığı ve samimiyeti yakalamaya çalışan tesisin ahşap bungalowları portakal ve nar bahçeleri içine inşa edilmiş ve hepsinde tuvalet, duş, saç kurutma makinesi, klima ve ücretsiz kablosuz internet mevcut.

Yılın 12 ayı açık olan pansiyonda açık büfe kahvalt ve akşam yemeği servis ediliyor. Ayrıca misafirler tüm sıcak içeçeklerden ücretsiz faydalanıyor.

Denize 2.5 kilometre yürüme mesafesinde olan Acar Pansiyon’da havuz tercih eden misafiler için ise bir adet açık yüzme havuzu bulunuyor. Macera seven misafirler için tırmanma, rafting ve dalış gibi aktiviteler konusunda yönlendirmeler yapan tesis, tekne ve yanartaş turları da düzenliyor.

Please import the contact form 7 by adding a new element.

Adres

Acar Pansiyon
Olimpos / Kumluca
Antalya
P: +90 (536) 416 27 38
E:  acarpansiyon@hotmail.com
W: www.acarpansiyon.com